Celkový pohled

Pohled ze zahrady, boční

Pohled ze zahrady

Pohled do kuchyně

Ložnice A v patře

Ložnice A v patře II

Ložnice B v patře

Samostatné WC v přízemí

WC v koupelně, sprchový kout

Pohled do koupelny

Pergola v podvečer

Situační plánek přízemí

Situační plánek patro

Pohled na bazén

Ložnice v přízemí A

Pokoj B, přízemí, u kuchyně

Společenská místnost, jídelna

Společenská místnost, jídelna II

Koupelna 1.patro

Koupelna 1.patro II

Naše okolí, gotický hrad Kost

Naše okolí, údolí Plakánek

Naše okolí, dominanta Českého ráje, Trosky

Naše okolí, Prachovské skály

 

Chalupa

Ubytování na chalupě v Českém ráji

Chalupa nabízí nabídku ubytování až pro 17 osob v celkem 4 pokojích. Dva pokoje mají své vlastní sociální zařízení, dva pokoje v přízemí mají společnou koupelnu a dvě samostatná WC.

Ložnice a pokoje : V přízemí kuchyně, společenská místnost, 2 ložnice, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a další WC. V patře další 2 ložnice, každá se samostatným sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, toaleta).

Kuchyň je vybavena pro vaření s dostatečným nádobím, elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice a lednice. Vedle kuchyně je velký společenský pokoj, který slouží jako jídelna, je vybaven televizí.

V patře jsou prostorné ložnice první se čtyřmi lůžky (1x dvoulůžko + 2 postele), druhá také se čtyřmi lůžky + přistýlka.

Sociální zařízení : Dole se nachází samostatné WC. Dále koupelna se sprchovým koutem a druhým WC. Vše po celkové rekonstrukci. V patře, jak uvedeno, u každé ložnice sociální zařízení.

Vytápění : Přímotopy, v společenské místnosti krbová kamna na dřevo.

Doprava, parkování : Parkování u objektu je možné na zahradě. K poznávání Českého ráje lze použít i místní autobusovou dopravu s přepravou kol:  www.cesky-raj.info

Stravování

Kuchyně je vybavena k vlastnímu vaření, varné konvice, velká lednice, varná deska a další základní vybavení. Obchody jsou v blízkém městečku Sobotka, větší nákupní centrum je v Jičíně (cca 12 km), případně v Mladé Boleslavi (16 km). Ke stravování je možné použít okolní restauraci, Sobotka, Mladějov. Další možnosti stravování jsou na Blatech.

Vybavení chalupy

K domu patří velká zahrada s venkovním posezením a venkovním grilem. Trampolína pro Vaše děti .Od 1.6. dělat 31.8. k dispozici bazén.