Čelní pohled s terasou

Kuchyň v přízemí.

Kuchyň - jídelní stůl.

Přízemí - místnost č.2.

Koupelna v přízemí.

Koupelna v 1. patře.

Televizní místnost.

Pokoj 1 - dvoulůžko.

Jídelní kout - 3. pokoj.

Pokoj 2. - kuchyňský kout.

Schodiště.

Posezení na terase.

Společenská místnost v přízemí

Zřícenina hradu Trosky 6km

Gotický hrad Kost - 8 km

Údolí Plakánek 8km

Pro děti od 3 do 99 let

Pískoviště ve stínu ořechu

Naše okolí - romantické rybníky

Prachovské skály - 3 km

Dispozice 1.patro

Pohled do společenské místnosti, šipky.

Dispozice přízemí

 

Chalupa

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 až 15 osob, viz fotogalerie.V bývalé hospodářské části je velká stylová společenská místnost pro celou skupinu.

Ložnice a pokoje: Chalupa je ideální pro tři rodiny, které mají k dispozici tři apartmány. Dole je první apartmán tvořen ložnicí se čtyřmi lůžky a  pokoj s televizí vedle velké obytné kuchyně, ze které je vstup do koupelny. V pokoji s televizí je možné zajistit přistýlku na dvoulůžku.

V 1.patře jsou dva apartmány, jeden čtyřlůžkový a druhý pětilůžkový, každý má samostatné sociální zařízení a  kuchyňský kout.

Sociální zařízení: Koupelna v přízemí má vstup z kuchyně, nabízí sprchový kout, umyvadlo a WC. Další, společná koupelna, se nachází v přízemí, u schodiště. Celkem jsou v objektu kompletně zařízené 4 koupelny ( sprcha, WC, umyvadlo)

Koupelny v patře  také nabízejí sprchový kout, umyvadlo a WC.

Vytápění: Chalupa je vytápěna přímotopy v každé místnosti samostatně, v obytné kuchyni jsou krbová kamna na kusové dřevo.

Doprava, parkování: Autem dojedete k chalupě. Parkování je na oplocené zahradě u domu. Autobusová zastávka je u domu (cca 20 m), vlaková zastávka je v obci Hrdoňovice vzdálené 500 m.

Stravování

Kuchyně je zařízená k vlastnímu vaření, včetně myčky na nádobí. V patře varná konvice, lednice, varná deska a další základní vybavení pro jednoduché občerstvení. Do obchodu je nejblíže na Mladějov(2km) nebo do Hrdoňovic(1km), větší nákupní centrum je v Jičíně(cca 10 km). Ke stravování je možné využít restauraci na Mladějově, popř. na Blatech(cca 2km)nebo v Libuni. V Jičíně nepřeberné množství restaurací různé kvality a zaměření.

Vybavení chalupy

Kuchyň: lednice s mrazákem, kuchyňská linka, komoda, stůl, 10x židle, dřevěná lavice, krbová kamna, rádio, el. sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka na nádobí. Koupelna: WC, sprch. kout, skříňka s umyvadlem, zrcadlo. Obývací pokoj: televize, pohovka s možností úpravy na dvoulůžko. Ložnice dolní: 1x dvoulůžková postel, 1x patrová postel( palanda), 1x noční stolek, komoda, šatní skříň. Chodba: zrcadlo, věšák a botník. V 1.patře 1.ložnice vybavena: 2x jednolůžková postel, 1x dvoulůžková postel, 2.ložnice: 1x dvoulůžko a 1x patrová postel, dále v obou ložnicích: 2x stůl se čtyřmi židlemi, 2x šatní skříň a komoda. V každém pokoji malý kuchyňský kout se základním vybavením k vaření lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, varná konvice. V koupelně umyvadlo, sprchový kout, wc. Garáž (kolárna): možnost úschovy kol, auto se zde negarážuje, venkovní gril, vidličky na opékání špekáčků, zahradní nábytek, nářadí potřebné k rozdělání ohně, 2x venkovní terasa(travnatá) s posezením, nekryté dětské pískoviště, ovocná zahrada oplocená. Oplocené parkování u chalupy. Sušák na prádlo.  Od 1.6. do 30.8. k dispozici venkovní bazén. WiFi připojení k internetu.